'Порту' виграв Лігу Європи

"Порту" і "Брага" у фіналі Ліги Європи розіграли чудове футбольне шоу, але переміг у результаті "Порту" - 1:0. Гол на рахунку Фалькао.

Незважаючи на те, що "Брага" проходила своїх суперників на нервах, а "Порту" легко засипав опонентів м'ячами, фінальний матч обіцяв бути протистоянням рівних суперників. І через те, що команди - з однієї країни (міста поділяють всього 50 кілометрів), і з-за особливих відносин тренерів, і через те, що це - фінал.

Старт поєдинку виявився мізерним на події, але все ж невелика перевага була в "Порту", на правому фланзі якого виділявся Халк. Але моменти можна було перерахувати на пальцях однієї руки - гра відбувалася в центрі поля.

Перший і єдиний гол був забитий після атаки флангом. Гуарін, не став йти вперед після передачі з глибини, віддав зрячий пас прямо на голову Фалькао, якому не склало труда збільшити свій бомбардирський актив до 18 м'ячів. Це була 44 хвилина.

Весь другий тайм "Брага" намагалася відігратися, але "Порту" впевнено відбивався. Проте все ж таки два виходи один на один червоно-білі зобов'язані були реалізовувати. У результаті дракони відбилися і стали володарями другого за значущістю клубного трофея Європи.