'Оболонь' здобула історичну перемогу над 'Динамо'

Столичне дербі між "Динамо" і "Оболонню" у 16-му турі Прем'єр-ліги сенсаційно завершилось з рахунком 2:0 на користь "пивоварів".

Гості відкрили рахунок на сьомій хвилині. Павло Худзик пробив з-за меж штрафного майданчика. Максим Коваль підставив руки, щоб відбити удар. Але м'яч від голкіпера прошмигнув у ворота.

Кияни кинулись відіграватися, але жодного небезпечного моменту біля воріт Олександра Рибки до кінця першого тайму не створили, натомість кілька атак "пивоварів" могли завершитися другим голом.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Динамівці атакували, але гостроти біля воріт "Оболоні" не було. Натомість гості вдруге пробили Коваля. Після дальнього удару Кутаса і рикошету від захисника м'яч опинився у Антона Сібірякова і той відправив його у ворота. Трапилось це на 62-й хвилині.

Лужний відразу випустив на поле Ярмоленка, Мілевського і Данило Сілва. Але фінального штурму як такого у киян не було.

Поразка від "Оболоні" стала першою для "Динамо" в столичних дербі в історії чемпіонату України. До цього проти "Арсеналу" (раніше ЦСКА) і "Оболоні" динамівці провели сорок матчів. На сорок першому настільки приємна серія обірвалася...

Ще одна малоприємна статистика для віце-чемпіонів - в нинішньому сезоні "Динамо" в третій раз програє з різницею в два м'ячі. У попередніх сезонах більше одного такого фіаско у команди не траплялося.

Відзначимо, що у першому колі "Оболонь" зіграла з "Динамо" в нічию (2:2) і перемогла "Шахтар" (1:0).