Молодіжна збірна Бразилії обіграла збірну Португалії

Молодіжна збірна Бразилії у фіналі ЧС-2011 у додатковий час обіграла збірну Португалії з рахунком 3:2 (Фото: Getty Images Sport)
Молодіжна збірна Бразилії у фіналі ЧС-2011 у додатковий час обіграла збірну Португалії з рахунком 3:2.
Рахунок у матчі був відкритий вже на 5 хвилині гри півзахисником "Інтернасьоналя" Оскаром, проте збірна Португалії зусиллями Алекса змогла відігратися вже за кілька хвилин. У другому таймі першими вийшли вперед вже португальці, а на 78-й хвилині той самий Оскар зрівняв рахунок і перевів гру в додатковий час.

Розв'язка наступила на 111-й хвилині, коли герой матчу Оскар дальнім ударом оформив хет-трик і приніс збірній Бразилії п'ятий титул в історії.