«МЮ» впевнено обіграв «Шальке» на «Фелтінс-Арені»

«Манчестер Юнайтед» на виїзді обіграв німецький «Шальке» (2:0) у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів.

Перший тайм, втім, як і весь матч, пройшов в атаках «манкуніанців». Лише в дебюті зустрічі у «Шальке» виходили деякі атаки, які в принципі особливої небезпеки в собі не таїли.

Усі небезпечні моменти, які були у «МЮ» у першому таймі, дивом «витягав» Нойер. На перших хвилинах зустрічі Нойер потягнув з дев'ятки удар з рикошетом від Руні, в середині тайму Нойер врятував команду після удару головою з семи метрів у виконанні Гігза, в кінцівці голкіпер «Шальке» здійснив черговий чудо-сейв, витягнувши м'яч з нижнього кута після удару все того ж Гігза.

У другому таймі дива у вигляді супер-сейвів Нойєра закінчилися. По разу у воротах «Шальке» розписалися Гіггз і Руні. Перший відзначився на 67-й хвилині матчу, успішно реалізувавши вихід один на один, який йому організував Руні, який у свою чергу забив буквально через дві хвилини після першого гола, відправивши м'яч у ворота «Шальке» ударом з десяти метрів.