'Мілан' розгромив 'Сієну', а 'Рома' - 'Дженоа'. Фотоогляд

«Мілан» у матчі 20-го туру серії А на своєму полі розгромив аутсайдера «Сієну», а три м'ячі з чотирьох забив бразильський півзахисник червоно-чорних Роналдіньо.

Кращий футболіст світу-2005 відкрив рахунок з пенальті, після того як воротар гостей Джанлука Курчі звалив біля своїх воріт Марко Борр'єлло і був до того ж вигнаний з поля. Після цього підопічні Леонардо грали собі на втіху, створивши не так багато моментів, проте показали майже стовідсоткову реалізацію. Варто відзначити, що гольовою передачею в епізоді з другим голом Ронні відзначився англієць Девід Бекхем. Тепер  "Мілан" всього на шість очок відстає від лідера «Інтера», маючи на матч менше, і міське дербі в наступний уїк-енд.

А ось турінський «Ювентус» продовжив серію невдач, на виїзді програвши «К'єво» з рахунком 0:1. Протягом зустрічі м'ячем володіли переважно  чорно-білі, але жодних дивідендів це їм не принесло - за весь матч вони спромоглися  лише на два удари в площину воріт. А ось господарі в середині першого тайму засмутили Джанлуїджі Буффона ударом з середньої дистанції у виконанні Дженнаро Сардо.

«Рома», дубль за яку оформив повернувшийся до Італії Лука Тоні, не залишила шансів «Дженоа» - 3:0. Цікаво, що двічі чемпіону світу-2006 асистував чорногорець Мірко Вучиніч - наставник римлян Клаудіо Ран'єрі знайшов їм обом місце в команді. Інша ж столична команда, «Лаціо», з великим рахунком поступилася «Аталанті», двічі пропустивши за десять стартових хвилин зустрічі.