«Мілан» на «Сан-Сіро» поступився «Ювентусу»

«Мілан» вдома поступився туринському "Ювентусу" (1:2) в матчі 9-го туру чемпіонату Італії.

Рахунок в матчі був відкритий в середині першого тайму. Де Чельє навісив з лівого флангу атаки в район одинадцятиметрової позначки, звідки Куальярелла головою відправив м'яч у сітку воріт Крістіана Абб'яті.

У середині другого тайму «Ювентус» подвоїв свою перевагу. Мохамед Сіссоко не зумів реалізувати вихід один на один, але ситуацію виправив Алессандро Дель П'єро, який вчасно встиг і без перешкод поклав м'яч у лівий від себе кут воріт.

Гол престижу «Мілан» забив за вісім хвилин до закінчення поєдинку. Інтригу в матчі оживив Златан Ібрагімович, головою вразив ворота Марко Сторарі після флангового навісу у виконанні Лука Антоніні.

«Ювентус» на даний момент, маючи в своєму активі 15 очок, займає четвертий рядок турнірної таблиці. В активі «Мілана» 17 очок і, відповідно, третій рядок турнірної таблиці.