'Металіст' вирвав перемогу над 'Сампдорією'

У квартеті I Ліги Європи харківський "Металіст" вдома зміг здобути вольову перемогу з рахунком 2:1 в матчі з "Сампдорією".

Центральною подією на старті другої половини стало спірне вилучення у складі «Металліса» того ж Тайсона. В одному з ігрових епізодів на 56 хвилині на бразильцю порушили правила, вдаривши ззаду по ногах. Після цього послідувала невелика словесна перепалка між кількома гравцями «Сампдорії» і «Металіста». У результаті Тайсон отримав червону картку, а Вольта - жовту. Однак це не завадило слобожанам вирвати перемогу. На 73-й хвилині вирішальний м'яч провів Шав'єр. «Металіст» виявився знову сильніше «Сампдорії» в єврокубках.

Завдяки цьому успіху харків'яни вийшли на друге місце в групі. Одноосібним же лідером квартету завдяки перемозі в поєдинку з «Дебреценом» став ПСВ.

«Металіст» - «Сампдорія» - 2:1

Голи: 0:1 - Коман (32), 1:1 - Тайсон (38), 2:1 - Клейтон Шав'єр (73).

«Металіст»: Дишленкович, Бордіян, Папа, Обрадовіч, Пшеничних, Валяєв, Тайсон, Едмар, Клейтон Шав'єр (Воробей, 88), Фініньо (Олійник, 63), Девіч (Шелаєв, 84).

«Сампдорія»: Курчі, Каціаторе, Гастальделло, Вольта, Циглер, Полі (Манніні, 65), Дессена (Губерт, 82), Коман (Тіссоне, 74), Марілунго, Поцці, Кассано.

Попередження: Каціаторе (26), Девіч (46), Фініньо (50), Гастальделло (52), Вольта (56).

Вилучення: Тайсон (56).

За матеріалами: turnir