«Металіст» впевнено обіграв «Карпати»

У заключному матчі 23-го туру чемпіонату України харківський «Металіст» переграв вдома львівські «Карпати».

Перші півгодини першого тайму на полі точилася рівна боротьба. Починаючи з 30-ї хвилини за справу взявся герой поєдинку Крістальдо, спочатку після вивіреної передачі від Бланко, Джонатан сильним ударом пробив голкіпера Тлумака 1:0.

У дебюті другого тайму центральний захисник Андрій Березовчук, підключившись до атаки, ударом головою зробив рахунок у матчі 2:0.

«Карпатам» вдалося зусиллями Артема Федецького на 53-й хвилині повернути інтригу в матчі, але не більше. Всі надії гостей розвіяв Крістальдо на 63-й хвилині, який забив просто гол-шедевр.

Таким чином «Металіст» набирає 54 очки і займає третю сходинку в турнірній таблиці. «Карпати» маючи в своєму активі 16 очок, розташувалися на третьому місці знизу.

Металіст - Карпати - 3:1

Голи: Крістальдо (30), Березовчук (47), Федецький (54), Крістальдо (64).

Металіст: Дишленкович, Березовчук, Папа, Вільягра, Пшеничних, Соса (Чако Торрес, 60) Себа Бланко (Тайсон, 69), Едмар (Марлос, 80), Крістальдо, Клейтон, Девіч.

Карпати: Тлумак, Мілошевіч, Петрівський, Балажіц (Федецький, 46), Болохан, Ткачук, Даушвілі, Ерік, Ксьонз (Кинк, 53), Перес (Гладкий, 62), Касьян.

Попередження: Крістальдо (31), Едмар (81) - Болохан (71), Ксьонз (84), Балажіц (87).