'Металіст' і 'Дніпро' зіграли у бойову нічию

фото ФК Днепр
У центральному матчі 21-го туру чемпіонату України "Металіст" і "Дніпро" зіграли у результативну нічию з рахунком 2:2.

Гості відкрили рахунок на 44-й хвилині. Відзначився Євген Коноплянка. Стрініч зробив передачу в штрафний майданчик. Гладкий головою скинув м'яч під удар Коноплянці і Євген відправив сферу у сітку.

На 73-й хвилині Коноплянка розкішним ударом з 18-ти метрів відправив другий м'яч у ворота господарів.

Однак майже відразу господарі відповіли результативною атакою. Хав'єр забив гол ударом зі штрафного.

А на 81-й хвилині Хав'єр створив шедевр. Тайсон накинув м'яч на Клейтона, який підстрибнувши, п'ятою відправив м'яч у кут воріт гостей.

Команди продовжили шукати щастя біля воріт суперника і у час, що залишився, створили декілька гольових моментів. Найреальніший шанс був у Сергія Назаренка. М'яч після його удару влучів в стійку.

У турнірній таблиці "Металіст" і "Дніпро" залишились відповідно на 3-му і 4-му місцях.

Прем'єр-ліга. 21-й тур

МЕТАЛІСТ Харків - ДНІПРО Дніпропетровськ - 2:2

Металіст: Горяїнов, Фініньо, Шарпар, Штетіна, Обрадович, Валяєв, Едмар, Ткачов (Девіч, 46), Тайсон, Хав'єр, Олійник (Воробей, 87)

Дніпро: Лаштувка, Денісов (Жуліано, 46), Чеберячко, Русол, Інкум, Кравченко, Стрініч, Коноплянка, Ротань (Шахов, 61), Гладкий, Селезньов (Назаренко, 69)

Голи: 0:1 - Коноплянка (45), 0:2 - Коноплянка (71), 1:2 - Клейтон Шав'єр (73), 2:2 - Клейтон Шав'єр (81).

За матеріалами: prosport