Ліга Європи: українці відвоювали нічию в австрійців

'Металева' нічия у Лізі Європи
І вдома, і на чужому полі українцям вдалося зіграти внічию. "Металург" - "Аустрія" - 2:2, "Штурм" - "Металіст" - 1:1.

Ліга Європи

Обидва українські клуби зіграли внічию з австрійцями. "Металург" (Донецьк, Україна) - "Аустрія" (Відень, Австрія) - 2:2, "Штурм" (Грац, Австрія) - "Металіст" (Харків, Україна) - 1:1.

Донецький "Металург" зіграв у вольову нічию з віденською "Австрією" - 2:2.

Відкрили рахунок австрійці. На сьомій хвилині Мілєнко Ачімовіч відмінно виконав штрафний, закрутивши м’яч у саму дев’ятку. У воротаря "Металурга" Дішлєнковіча шансів не було. Проте вже через десять хвилин українці відігралися. На 17 хвилині Кінгслі головою замкнув передачу Маріо Сержіо з правого флангу.

На початку другого тайму "Австрія" змінила рахунок 2:1 на свою користь. На 48 хвилині Кляйн зробив подачу з флангу, Діабанг прийняв перед штрафним майданчиком, розвернувся і з-під Чечера пробив у ворота донеччан.

Після додавання чотирьох хвилин арбітром, "Металург" пішов в атаку і на 90 хвилині Кінгслі віддав передачу Дімітрову, а той у противохід Шафару пробив у кут воріт австрійців, зрівнявши рахунок.

Друга українська команда – "Металіст" (Харків) - грала з грацьким "Штурмом" на полі суперника – стадіоні "UPC-арена".

Першими забили також австрійці. Байхлер забив на 31 хвилині після чудової передачі на вихід у виконанні Муратовіча і провалу оборони "Металіста". Обрадовіч у боротьбі із Байхлером виступив лише статистом, а м’яч у центрі втратив Пшеничних. Відігратися харків’янам вдалося лише на 76 хвилині, коли Коельо віддав пас в розріз на Олійника і той спокійно перегравши Гратце, закотив м’яч у ворота.

"Металург" (Донецьк, Україна) - "Аустрія" (Відень, Австрія) 2:2.

Матч проходив у донецьку на стадіоні "Металург" у Донецьку.

Головний арбітр: Михайло Кукулакис (Греція).

Асистенти: Христос Геннайос, Дімітріос Бозатзідіс (обоє - Греція).

Голи: Кингслі 17, Дімітров 90+2 - Ачимовіч 7, Діабанг 48.
"Металург": Дішленковіч, Воловик (Гонсалвеш 68), Коротецкий, Маріо Сержіо, Чечер, Годін (Танаса 56), Дімітров, Лазіч, Макрідіс (Фабіньо 73), Мхитарян, Кингслі .

"Аустрія": Шафар, Бак, Драговіч, Ортлехнер, Штандфест, Ачимовіч (Шуттнер 84), Баумгартлінгер, Злодюжок, Юнузовіч (Кляйн 46), Діабанг, Юн .

Попередження: Кингслі 50, Лазіч 79 - Штандфест 59, Кляйн 62, Діабанг 69, 71, Юн 77, Баумгартлінгер 83.
Видалення: Діабанг 71.

"Штурм" (Грац, Австрія) - "Металіст" (Харків, Україна) - 1:1.