Ліга Європи: Металіст вдесятьох переграв бухарестське Динамо

У першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги Європи харківський Металіст зробив впевнений крок до групового етапу обігравши в гостях бухарестське Динамо.

З перших хвилин команда Мирона Богдановича взяла гру під свій контроль і дуже швидко повела в рахунку.

На 10-й хвилині Клейтон Шав'єр, після фолу на Крістальдо, майстерно виконав штрафний удар відправивши м'яч точно в дев'ятку.

Другий тайм харків'яни почали також активно, практично притиснувши суперника до воріт.
Спочатку воротар витягнув потужний удар Крістальдо, потім кінчиками пальців перевів м'яч у поперечину після дальнього пострілу Соси.

Поступово оборона румунської команди затріщала по швах, а на 57 хвилині і зовсім не витримала.

Капітан харків'ян Хосе Соса прорвався по лівому флангу і зробив точний простріл прямо на ногу Джонатана Крістальдо, якому залишалося тільки не промахнутися в порожні ворота 0:2.

На 67-й хвилині за друге попередження поле покинув Фініньо, але на результат це не вплинуло і Металіст зміг залишити свої ворота сухими до фінального свистка.

Динамо - Металіст - 0:2

Голи: Шав'єр, 10, Крістальдо, 58

Динамо: Белгредян, Грігоре, пулках, Лукін, Кулібалі (Галчев, 59), Ба, Матей (Аксентій, 78), Мансано, Цукудян, Алексе (Куртян, 66), Мунтяну

Металіст: Горяїнов, Торсільері, Гуйє, Обрадович, Фініньо (Ребенок, 69), Едмар, Соса, (Марлос, 83), Шав'єр, Вілліан, Крістальдо (Бланко, 58), Торрес

Попередження: Грігоре, Матей, Цукудян - Фініньо, Вілліан, Соса

Вилучений: Фініньо, 68