Київське «Динамо» виграло Суперкубок України

Київське «Динамо» з рахунком 3:1 обіграло донецький «Шахтар» в матчі за Суперкубок України.

Рахунок в матчі був відкритий вже на 6-й хвилині зустрічі. Андрій Ярмоленко заробив пенальті для своєї команди, який без всяких проблем реалізував Олег Гусєв.

Однак недовго раділи динамівці. Через буквально сім хвилин «Шахтар» рахунок зрівняв. Зробили це гірники завдяки зусиллям Фернандіньо.

На 32-й хвилині матчу динамівці знову вразили ворота донецького «Шахтаря». На цей раз у воротах Андрія Пятова розписався Папе Діакате, який відправив м'яч у ворота гірників головою після навісу зі штрафного у виконанні Олега Гусєва.

На 83-й хвилині зустрічі ворота «Шахтаря» вразив Артем Мілевський, який відзначився в контратаці. Цей гол і став своєрідною точкою в звітній зустрічі.