Харківський Металіст розгромив полтавську Ворсклу

У матчі 9-го туру української Прем'єр-ліги харківський Металіст на своєму полі розгромив полтавську Ворсклу 4:0.

З перших хвилин господарі поля захопили ініціативу, не даючи суперникові переводити дух в обороні.

А ось розпечатати ворота Ворскли дружині Мирона Маркевича вдалося лише після того, як Металіст залишилася в меншості.

Спочатку на 64-й хвилині Клейтон Шав'єр бездоганно виконав штрафний, відправивши м'яч точно в нижній кут воріт.

Потім Тайсон на 81-й хвилині подвоїв перевагу, реалізувавши вихід один на один з Долганським.

Ще по голу під завісу зустрічі провели Марлос, технічно перекинувши голкіпера, і Шав'єр дальнім ударом у дев'ятку.

Металіст - Ворскла - 4:0

Голи: Шав'єр (64), Тайсон (81), Шав'єр (87), Марлос (91)

Металіст: Дишленкович, Гуйє, Вільягра, Пшеничних, Барвінко, Едмар (Тайсон, 57), Шав'єр, Соса (Марлос, 84), Торрес (Торсігльері, 71), Вілліан, Крістальдо

Ворскла: Долганський, Чеснаков, Матвєєв, Селін, Даллку, Краснопьоров (Янузі, 46), Громов (Чичиков, 79), Будник, Безус (Ліетава, 68), Кривошеєнко, Маркоскі

Попередження: Краснопьоров (6), Маркоскі (41), Барвінко (43), Едмар (65), Ліетава (77)

Вилучення: Барвінко (60), Маркоскі (75)