«Карпати» відбирають очки у «Динамо»

Фото ФК 'Динамо'
Львівські «Карпати» у 12-ому турі української Прем’єр-ліги у Києві зуміли відібрати очки у чинного чемпіона України – київського «Динамо».

Поєдинок завершився бойовою нічиєї 1:1. На гол Сергія Зеньова у дебюті матчу суперударом у другому таймі відповів Мілош Нінковіч.

До цього поєдинку суперники підійшли з кадровими втратами. Після кубкового бою на «Донбас Арені» з обойми Валерія Газзаєва випали дискваліфіковані Огнєн Вукоєвіч і Андрій Єрмоленко. Натомість Олег Кононов не зміг задіяти порушників дисципліни Самсона Годвіна й Артема Федецького. Після кубкової поразки 0:2 від «Шахтаря» кияни намагалися реабілітуватися перед своїми фанатами і збільшити переможну серію у Прем’єр-лізі до 7 матчів. Утім, не вдалося…

З початку матчу «динамівці» традиційно взяли м’яч під свій контроль і почали підбирати ключі до воріт суперника. Першим міг це зробити Олег Гусєв. Півзахисник киян метрів з 11-ти смачно приклався до м’яча, однак Андрій Тлумак виконав свою роботу, відбивши «смугастого» в поле. А перша атака «Карпат» у матчі завершилась радісно для львівських вболівальників. На побачення із Богушем вирвався Зеньов. Сергій холоднокровковно переграв кіпера суперника, пробивши в кут воріт – 1:0 – попереду «Карпати».

Забивши гол, «Карпати» повністю віддали ініціативу супернику. Найреальніший шанс зрівняти рахунок мав Алмейда. Утім, на щастя для галичан, бразилець головою поцілив у стійку після розіграшу кутового. Ще одну нагоду пробити Тлумака мав Гіоане. Тіберіо після передачі Шевченка метрів із 10-ти пробив прямісінько у кіпера львів’ян. Загалом, у першому таймі «Динамо» повністю переграло «Карпати», однак забити гол киянам так і не вдалося…

Наставника киян Валерія Газзаєва гра у центрі поля, вочевидь, не влаштовувала. Із перших хвилин другого тайму замість молодого Гармаша на поле вийшов досвідчений Нінковіч. Загалом, початок другого тайму нікого не здивував: «Динамо» атакувало, «Карпати» захищалися. Захищалися і ледь не забили як у першому таймі. Цього разу в епіцентрі подій опинився Кузнецов. Сергій вирвався на оперативний простір, «прибрав» Алмейду і пробив по воротах – Богуш цього разу виручив свою команду. Відповідь команди Газзаєва була миттєвою – комбінація Шевченка та Гусєва завершилася ударом останнього та суперсейвом Тлумака. Утім, атаки киян у другому таймі таки увінчалися успіхом. Таємна зброя Валерія Газзаєва Мілош Нінковіч бездоганно вистрелив метрів із 22-ох. Такі м’ячі воротарі не ловлять -1:1.

Коли рахунок на табло став нічийним, гар відверто заспокоїлася. «Динамівці» явно збавили темп і уже не так відчайдушно штурмували оборону суперника. Незважаючи на це, небезпечні моменти й надалі виникали біля воріт Андрія Тлумака. На останніх хвилинах матчу перемогу господарям міг принести Євген Хачеріді. Його удару після подачі з кутового забракло влучності – «сфера» пролетіла повз стійку. Більше небезпечних моментів у матчі не було – фінальний свисток Євгена Геренди зафіксував доволі несподівану нічию у Києві.

«Динамо» (Київ) – «Карпати» (Львів) - 1:1

Голи: Зеньов, 6 – Нінковіч, 60

Попередження: Шевченко, 90

«Динамо»: Богуш, Бетао, Михалик, Хачеріді, Алмейда, Гіоане, Єрьоменко, Гусєв, Гармаш (Нінковіч, 46), Шевченко, Мілевський (Зозуля, 70)

«Карпати»: Тлумак, Мілошевіч, Петрівський, Тубіч, Ощіпко, Голодюк, Кожанов (Батіста, 83), Ткачук, Худоб’як, Зеньов (Кополовець, 66 (Тарасенко, 87), Кузнецов

За матеріалами: turnir.com.ua