'Ювентус' і 'Рома' обіграли своїх суперників. Фотоогляд

Туринськиий “Ювентус” здобув другу перемогу поспіль в Серії А. У матчі 25-го туру “Стара синьйора” на виїзді взяла гору над “Болоньєю” з рахунком 2:1.

Матч почався для “Ювентуса” дуже вдало - вже на 4-ій хвилині гості відкрили рахунок. Після невдалого розіграшу штрафного у виконанні гравців “Болоньї” туринці організували миттєву атаку, в завершенні якої Дієго вийшов сам на сам з воротарем і холоднокровно послав м'яч в сітку.

Наступний гол був забитий лише на початку другого тайму, і влетів м'яч у ворота “Ювентуса”. Адаїлтон зробив сольний прохід по флангу, віддав вивірену передачу на дальню штангу на Антоніо Баскі, а тому залишалося лише переправити м'яч у порожній кут. Переможний гол “Юве” забив на 65-ій хвилині: після передачі Алессандро дель П'єро блискучий удар вдався Антоніо Кандреєве, який вийшов на заміну.

Після цієї перемоги “Ювентус” набрав 41 очко і вийшов на четверте місце в турнірній таблиці, знов піднявшись у зону Ліги чемпіонів.

Продовжує переслідування міланського “Інтера” столична “Рома”. У звітному турі римляни на своєму полі обіграли “Катанію” з рахунком 1:0. Єдиний гол на 18-ій хвилині забив Мірко Вучиніч. Після цієї перемоги над рахунку “Роми” стало 50 очок - всього на п'ять менше, ніж в “Інтера”.

В інших матчах зафіксовані наступні результати: “Аталанта” - “К'єво” - 0:1, “Кальярі” - “Парма” - 2:0, “Фіорентина” - “Ліворно” - 2:1, “Палермо” - “Лаціо” - 3:1, “Сієна” - “Наполі” - 0:0.