'Інтер' переміг 'Барселону' у півфіналі Ліги чемпіонів. Фотоогляд

"Інтер" зробив вагому заявку на фінал Ліги чемпіонів, перегравши у першому матчі "Барселону" з рахунком 3:1.

Міланський "Інтер" переміг "Барселону" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів. Гра, що відбулась на стадіоні "Дзузеппе Меацца", завершилась з рахунком 3:1.

Першими забили гості. На 19-й хвилині Максвелл на приголомшливій швидкості промчав по лівому флангу і низом точно відпасував в центр під удар Педро. Родрігес ударом в дотик відправив м'яч у кут воріт Сезара.

"Інтер" зрівняв рахунок на 30-й хвилині. Ето'О прострілив з правого флангу в карний майданчик, де здорово зорієнтувався в непростій ситуації Дієго Міліто і точно відпасував на вільного Снейдера. Голландець з вигідної позиції вже без проблем розстріляв ворота Вальдеса.

На початку другого тайму "Інтер" вийшов вперед. Міліто прострілив на Майкона, а той обіграв захисника і відправив м'яч у ворота.

А на 61-й хвилині "нерадзуррі" закріпили перевагу. Ето'О виконав класну подачу з правого флангу на дальню штангу, де Снейдер головою скинув м'яч на Міліто і Дієго з метра вніс м'яч у ворота.

На 79-й хвилині Жуліо Сезар в карколомному стрибку відбив удар Лео Мессі зі штрафного.

За три хвилини до кінця гри класну нагоду мав Херард Піке. Захисник пробив повз Сезара, проте м'яча з лінії воріт вибив Лусіо.

3:1 і "Інтер" отримав істотну перевагу перед грою-відповіддю на "Камп Ноу", що відбудеться 28 квітня.

Нагадаємо, що команди зустрічалися між собою у груповому турнірі. Тоді "Інтер" не забив жодного м'яча у ворота Віктора Вальдеса (0:0, 0:2).