'Інтер' ледве вирвав перемогу в останньої команди Серії А

Лідер чемпіонату Італії з великими проблемами переграв на своєму полі головного аутсайдера "Сієну".

Команди видали феєричний матч. Гості відкрили рахунок після прекрасного далекого удару Маккароне. Незабаром Міліто зрівняв його, а потім Снайдер фірмовим ударом зі штрафного вивів "Інтер" вперед.

Але незбаром швед Екдаль виправив становище. У середині другого тайму Маккароне зробив дубль, і "Сієна" вийшла вперед.

Але після третього голу "Сієна" почала грати на результат, і поплатилася за це. Спочатку Снайдер виконав ще один класний штрафний. А вже на останніх хвилинах доданого часу на місці центрфорварда опинився захисник Самуель, який завершив зусилля партнерів влучним ударом і приніс лідеру три очки, втрата яких могла серйозно загострити боротьбу за скудетто.

У ще одному матчі суботи "Рома" переграла вдома "К'єво".

Італія. Серія А. 19 тур

Інтер - Сієна 4:3

Голи: 0:1 Маккароне (18), 1:1 Міліто (24), 2:1 Снайдер (36), 2:2 Екдаль (37), 2:3 Маккароне (65), 3:3 Снайдер (88), 4:3 Самуель (90 4).
Вилучення: Брандао (90 5, С).

Рома - Кьево 1:0

Гол: Де Россі (1).
На 56-й хвилині Пісарро (Р) не реалізував пенальті.
Вилучення: Доні (11, Р).

За матеріалами: dynamomania.com