Фотоогляд: Баварія ділить очки з Хоффенхаймом

У матчі 1-го туру чемпіонату Німеччини "Хоффенхайм" зустрічався з мюнхенською Баварією на домашньому стадіоні в Зінсхаймі.

З перших хвилин матчу Хоффенхайм ринув усіма силами вперед і на 9 хвилині мав гарний шанс відкрити рахунок, але грубо помилився арбітр. Шимуніч вдарив головою, і м'яч, відскочивши від штанги, перетнув  лінію, але Бабак Рафаті, котрий обслуговував матч, гол не зарахував.

Потім стала активніше діяти й Баварія, Івіца Оліч після прострілу Праньіча підставив ногу й в один дотик запустив м'яч у сітку. Коли справа вже підходила до перерви,  Вайс довгою передачею знайшов у штрафній Ібішевіча, який головою скинув м'яч під удар Обасі й той одразу зрівняв рахунок у матчі. Анатолій Тимощук брав участь у матчі всього 10 хвилин, замінивши Марка Ван Боммеля.

Хоффенхайм - Баварія 1:1

Голи: Обасі, 42 - Оліч, 25

Хоффенхайм - Баварія 1:1 Голи: Обасі, 42 - Оліч, 25 Хоффенхайм: Хільдебранд - Бек, Шімуніч, Комппер, Ібертсбергер - Вайс (Вукчевіч, 62), Ворсу, Карлос Эдуардо, Саліховіч - Обасі (Терраціно, 87), Ібішевіч (Майкосуэл, 67)

Баварія: Рензінг - Лам, ВАН Буйтен, Бадштубер, Праньіч - Алтинтоп, Ван Боммель (Тимощук, 80), Баумйоханн (Мюллер, 73), Швайнштайгер (Браафхайд, 84) - Гомес, Оліч

Хоффенхайм - Баварія Фото:THOMAS LOHNES,Alex Grimm./Getty Images Sport