Євро-2012: Україна зазнала поразки від команди Франції

У матчі другого туру групового етапу Євро-2012 на «Донбас Арені» збірна Україна програла команді Франції 2:0.

Через сильний дощ матч між Україною та Францією був припинений і перенесений на годину пізніше.

Після стартового свистка французи всіма силами кинулися в атаку, змушуючи тим самим українців помітно нервувати в обороні і допускати прості помилки на рівному місці.

Лише в середині першого тайму українська збірна стала відповідати гострими контратаками, в одній з яких Андрій Шевченко, після передачі Селіна міг відкрити рахунок в поєдинку, але голкіпер Льоріс парирував удар з гострого кута.

У другій таймі перевага Франції втілилося в забиті м'ячі. На 53-й хвилині Бензема віддав передачу праворуч на Менеза, який на замасі прибрав Селіна і прицільним ударом відправив м'яч у сітку.

На 57-й хвилині становище українців стало ще більш сумніше. Йоан Кабай після пасу від Бензема збільшив розрив в поєдинку.

Тільки впевнена гра Андрія П'ятова і штанга на 65-й хвилині допомогла команді Блохіна уникнути розгрому.

Українцям в останньому турі проти англійців потрібно грати виключно на перемогу.

Україна - Франція - 0:2

Голи: Менез (53), Кабай (56).

Україна: Пятов, Михалик, Гусєв, Хачеріді, Тимощук (Девіч, 46), Селін, Назаренко, (Мілевський, 60), Коноплянка (Алієв, 68), Воронін, Шевченко, Ярмоленко.

Франція: Льоріс, Рамі, Дебюші, Мексес (Жиру, 76), А. Діарра, Кліши, Насрі (Мвіла, 68) Кабай, Менез, Бензема (Мартен, 73), Рібері.

Попередження: Менез (40), Селін (55), Дебюші (79), Мексес (81), Тимощук (87) #img_gallery#