'Евертон' вперше за п'ять років переміг 'МЮ'. Фотоогляд

“Евертон” вперше за останні п'ять років обіграв у чемпіонаті Англії “Манчестер Юнайтед”, вигравши матч 27-го туру прем'єр-ліги з рахунком 3:1.

Матч проходив у рівній боротьбі. На 18-ій хвилині після пасу Вейна Руні еквадорець Антоніо Валенсія з правого флангу зробив відмінну передачу на лінію воротарського майданичка на Дімітара Бербатова, болгарин першим торканням м'яч зупинив, а другим потужно вистрілив під поперечину.

“Евертон” відігрався дуже швидко. На 20-ій хвилині Луї Саа поборовся за верховий м'яч після довгого пасу зі своєї половини поля, у результаті м'яч відскочив до Дініяра Білялетдінова, який трохи просунувся до штрафного майданчика і красивим ударом з лівої відправив м'яч щільно зі штангою. Голкіпер “МЮ” був безсилий.

Долю зустрічі вирішили два футболісти, які вийшли на заміну. Ден Гослінг, який замінив Дініяра Білялетдінова на 69-ій хвилині, вже через 7 хвилин відзначився. Після передачі Стівена Пієнара, за яким не устежив Антоніо Валенсія, Гослінг з центру штрафного майданичка відправив м'яч точно в кут. Третій м'яч відправив до воріт вандер Сара півзахисник Джек Родуелл.

Після цієї поразки “МЮ” зберіг друге місце в турнірній таблиці з 57 очками - на одне очко менше, ніж “Челсі”, який матч у запасі. “Евертон” набрав 38 очок і перемістився на 8-у сходинку.

27-й тур

Евертон - Манчестер Юнайтед - 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Бербатов (16), 1:1 - Білялетдінов (19), 2:1 - Гослінг (76), 3:1 - Родуелл (90).

Евертон : Ховард, Хейтінга, Дістен, Бейнс, Артета, Білялетдінов (Гослінг, 70), Осман, Невілл, Піенар (Родуелл, 88), Саа, Донован.

МЮ: ван дер Сар, Г. Невілл, Дж. Еванс, Браун, Евра, Флетчер, Керрік, Валенсія (Оуен, 80), Пак Чжи Сун (Обертан, 66), Бербатов (Скоулз, 66), Руні.

Попередження: Флетчер (48), Артета (66), Піенар (74), Саа (80), Осман (87), Родуелл (90).

За матеріалами: livesport.ru