Динамо вилітає в Лігу Європи

фото ad.nl
фото ad.nl
Кияни провели перший тайм просто блискуче - мали три гольові моменти, відмінно контролювали гру і м'яч, і не давали грати суперникові.

Втім, на нещастя для вболівальників Динамо, Аякс забив гол «в роздягальню» - на 43-й хвилині м'яч після удару гравця господарів з штрафного потрапив рикошетом до Луїсу Суареса, і останній зумів з гострого кута вразити ворота Коваля.

У другому таймі Динамо пропустило другий гол - контратака з лівого флангу закінчилася ударом у порожні ворота Ель Хамдауі.

За 5-ть хвилин до кінця зустрічі кияни з пенальті гол відіграли - Шевченко покарав Аякс за фол Вертонгена на Нінковичу.

Втім, часу, що залишився киянам для ще одного забитого гола не вистачило - 1:2, і кияни вирушають у Лігу Європи.