'Динамо' розгромило китайського чемпіона

На міжнародному турнірі Marbella Cup київське «Динамо» в півфіналі розгромило китайського чемпіона «Гуанчжоу Евергранд» 4:0.

Динамівці відкрили рахунок на 28-й хвилині. Мехмеді зробив прострільну передачу на Ідейє, і той, обігравши захисника, пробив повз голкіпера.

Не встиг «Гуанчжоу» прийти в себе, як змушений був знову розігрувати м'яч з центра. Новобранець киян Мехмеді зробив другу гольову передачу, цього разу на Ярмоленко, який точним ударом подвоїв рахунок у матчі.

Третій м'яч динамівці організували на 55-й хвилині. Браун Ідейє отримав передачу від Дуду і легким дотиком переправив м'яч у сітку.

На 66-й хвилині «Гуанчжоу Евергранд» упустив прекрасну можливість забити гол престижу, але Клео не зміг переграти Шовковського з 11-метрової позначки.

Фінальну крапку в матчі на 90-й хвилині, після сольного прориву Гармаша, поставив Сергій Рибалка.

«Динамо» (Київ) - «Гуанчжоу Евергранд» - 4:0

Голи: Ідейє (28), Ярмоленко (31), Ідейє (55), Рибалка (90).

«Динамо»: Коваль (Шовковський, 46), Хачеріді, Бетао (Алмейда, 46), Попов (Гармаш, 46), Сілва (Рибалка, 69), Аруна, Алієв (Корреа, 61), Ярмоленко (Бертольо, 73), Мілевський (Дуду, 46), Мехмеді, Ідейє (Ескобар, 72).

«Гуанчжоу Евергранд»: Юн, Сяотін, Шенг, Юнчн, Клео (Лінпенг, 58), Женг Жи, Янхуа, Мурік, Нінг, Вонхі, Конка, (Гао Ліїн, 46).

Попередження: Аруна, Ярмоленко, Мілевський, Гармаш - Жи Женг, Конка.