«Динамо» обіграло полтавську «Ворсклу»

У 27-му турі української Прем'єр-ліги київське «Динамо» впевнено обіграло полтавську «Ворсклу» 3:0.

Кияни відкрили рахунок під завісу першого тайму. Олег Гусєв зробив легкий навіс на Артема Мілевського і той одним дотиком м'яч обробив, а другим відправив м'яч точно в кут воріт.

На 50-й хвилині підопічні Юрія Сьоміна подвоїли перевагу. Вийшовший на заміну Шевченко зробив простріл на Карлоса Корреа, якому залишалося тільки підставити ногу 2:0.

Третій гол записав на свій рахунок сам Шевченко. Нінкович віддав пас на Мілевського, той
скинув м'яч на Шеву, і Андрій відправив м'яч у сітку.

«Динамо» - «Ворскла» 3:0

Голи: Мілевський (45), Корреа (50), Шевченко (63).

«Динамо»: Шовковський, Алмейда, Бетао, Данило (Шевченко, 46), Алієв, Нінкович, Вукоєвич, Гусєв (Мехмед, 82), Гармаш (Корреа, 46), Ярмоленко, Мілевський.

«Ворскла»: Долганський, Курилов, Селін, Даллку, Дитина, Чеснаков, (Будник, 54), Безус, Краснопьоров (Кривошеєнко, 53), Маркоскі (Баранник, 84), Янузі, Чичиков.

Попередження: Алмейда (82), Данило (32), Гармаш (28), Мілевський (48), Гусєв (81) - Чеснаков (26), Безус (90), Курилов (64).