'Динамо' і 'Шериф' зіграли внічию

Сьогодні, 15 грудня, в матчі 6-го туру Ліги Європи у групі D київське "Динамо" зіграло з Тираспольським "Шерифом" внічию 0:0.

Матч проходив при температурі - 8, тому ніхто не очікував від футболістів високих швидкостей. Гра проходила досить мляво, команди неспішно розігрували м'яч, лише зрідка створюючи гострі моменти біля воріт суперника.

На 22 хв Євген Хачеріді зіграв рукою в центрі поля і отримав за це жовту картку. Під кінець тайму заграв Андрій Ярмоленко, який міг завершити кілька комбінацій динамівців, але пробивав або повз ворота, або потрапляв прямо у воротаря.

Другий тайм "Динамо" провело набагато яскравіше. Андрій Шевченко, Роман Єременко та Андрій Ярмоленко постійно загострювали гру, але так і не змогли відкрити рахунок.

У відповідь гравці "Шерифа" створили кілька гольових моментів, але "Динамо" рятував воротар Олександр Шовковський.