Донецький Шахтар почав новий рік із перемоги

В ОАЕ в рамках турніру Matchworld Cup 2013 донецький Шахтар обіграв єгипетський Замалек 3:2.

Початок матчу видався дуже видовищним і багатим на події. За двадцять хвилин команди забили на двох три м'ячі.

На 9-й хвилині Едуардо відгукнувся на передачу Дентіньйо і перекинув м'яч повз голкіпера.

За дві хвилини єгиптяни скористалися помилкою Миколи Іщенка, що повернувся з оренди з маріупольського Іллічівця, який невдало віддав м'яч П'ятову 1:1.

На 21-й хвилині гірники розкрилися й Ібрахім витонченим ударом із лінії штрафного закрутив м'яч у дальній кут.

Шахтар відквитався перед самим свистком на перерву. В'ячеслав Шевчук віддав пас на лінію штрафного, звідки Даріо Срна ударом із льоту відправив м'яч у дальній кут.

На 89-й хвилині Шахтар завершив чергову свою атаку взяттям воріт. Рац прострілив із флангу, Адріано зряче пропустив м'яча, а Мхітарян точним ударом в один дотик забив переможний гол.

Шахтар Замалек 3:2

Голи: Едуардо, 9, Срна, 43, Мхітарян, 89, Хасан, 17, Ібрахім, 21

Шахтар: П'ятов, Шевчук (Рац, 78), Срна (к), Іщенко (Кривцов, 46), Ракицький, Гай, Хюбшман (Ілсіньйо, 46), Мхітарян, Коста (Тайсон, 46), Едуардо (Адріано, 46), Дентіньйо (Тейшейра, 46)

Замалек: Аваметелсі, Сохін, Рахіль (Еман, 71), Саміп, Сатхала, Адель Шафі (Талфік, 83), Ібрахім, Слах, Ават (Гапер, 46), А. Хасан (Ель-Саєд, 80), Гаффір