• Дніпро забив 7 м’ячів у ворота Іллічівця

• Андрій Нагорнюк | Велика Епоха
    Понеділок, 27 травня 2013 року

У заключному 30-му турі чемпіонату України з футболу дніпропетровський Дніпро відсвяткував перемогу, забивши сім м'ячів у ворота маріупольського Іллічівця.

Сам поєдинок нічого не значив для обох команд, проте Дніпро «заборгував» своїм уболівальникам низкою невиразних ігор, тому не дивно, що останній матч господарі почали дуже активно, завершивши поєдинок «голепадом» у ворота гостей.

Вже на 4 хвилині ніким не прикритий Зозуля відкрив рахунок ударом головою з подачі Матеуса. Іллічівець «огризнувся» на 18 хвилині — Окріашвілі здійснив сольний прохід, але подальший удар з носка дивом відбив воротар Дніпра.

Через 5 хвилин Дніпро заробив пенальті, коли у штрафному гостей на газон поклали Зозулю. Удар з точки від Селезньова подвоїв перевагу Дніпра.

До перерви Дніпро забив ще двічі. Хороший прохід Кулакова на фланзі з подальшою подачею знайшов голову все того ж Романа Зозулі. Рахунок став 3:0.

А на останній хвилині першого тайму Зозуля оформив хет-трик, перегравши один в один голкіпера.

Початок другого тайму був за маріупольцями. Гості створили кілька небезпечних моментів біля воріт Дніпра, але забити завадив молодий воротар господарів Ігор Варцаба.

А господарі так і продовжували грати у свою гру, і на 71 хвилині капітан господарів Руслан Ротань відмінним ударом у дев'ятку зробив рахунок 5:0.

Шостий м'яч влетів у ворота гостей на 87 хвилині. Передача низом від Євгена Шахова не знайшла адресата, і м'яч знущально повз воротаря закотився у ворота.

Фінальну крапку в матчі на 91 хвилині поставив Денис Олійник, що вийшов на заміну. Він хльостко пробив у дальній кут, повз голкіпера гостей.

У підсумку переконлива перемога господарів лише скрасила в цілому невдалий сезон для дніпропетровського Дніпра.

Дніпро — Іллічівець 7:0

Голи: Зозуля (4, 35, 45), Селезньов, (24 пен.), Ротань (71), Шахов (87), Олійник (91)

Дніпро: Варцаба, Чеберячко, Мазух (Бабенко, 61), Мандзюк, Ротань, Канкава (Шахов, 72), Кулаков, Жуліано, Зозуля, Матеус, Селезньов (Олійник, 60)

Іллічівець: Худжамов, Яворський, Полянський, Ордець, Шевчук, Путівцев (Ярошенко, 46), Бутко, Кисіль (Федотов, 46), Ємельянов, Таргамадзе, Окріашвілі