'Дніпро' з щитом залишає Ужгород

фото fpl.ua
фото fpl.ua
Матч в Ужгороді мав визначити – чи випадкові успіхи "Закарпаття" і наскільки суттеві претензії "Дніпра" на медалі. Дубль Гоменюка відповів на всі питання.

Впродовж перших п'яти хвилин команди зробили по два кутових і обмінялися ударами здалеку. Втім, ця активність не змогла привести до особливо небезпечних моментів. Більш технічні гравці "Дніпра" вражали величезним відсотком браку, а футболісти "Закарпаття" окрім великого старання більше нічим не відзначилися.

Перший по-справжньому небезпечний момент стався біля воріт Лаштувки. Лисицький на рівному місці подарував м'яч Микуляку, а той прострелив уздовж воріт, потім Артеменко, перебуваючи в кількох метрів від воріт, не зміг влучити по м'ячу.

Через пару хвилин вперше біля чужих воріт відзначилися й гості - Назаренко розстрілював ворота з близької відстані, проте потрапив у Бабенка.

Підопічні Гамула, які продовжували грати першим номером, спровокували ще один дивний шанс у середині тайму, однак знову Артеменко не зміг впоратися з передачею (у першому таймі правий фланг оборони дніпрян нагадував прохідний двір, по якому спокійно бігали Микуляк, Гомес і Тришович).

На 35-й хвилині Тришович втратив відмінний шанс вивести свою команду вперед - Лаштувка відбив його непоганий удар здалеку. І відразу ж сербіянин отримав попередження за те, що почав нервувати арбітра.

Час тайму повільно спливав, як раптом із нічого виник гол. Аут з правого флангу, навіс в штрафну, Болохан першим на м'ячі ... І тут чомусь він втрачає "круглого", а Гоменюк, який пішов до кінця, проштовхує його у сітку - 0:1.

До перерви залишалося ще пара хвилин, господарі навіть ще раз налякали суперника дальнім ударом, однак Лаштувка знову був на висоті. Підсумок тайму - перевага "Закарпаття", проте гол забили гості.

Другий тайм "Дніпро" розпочав з позиції сильного. Тепер гостям не потрібно було створювати моменти, отже вони зосередилися на обороні та контратаках, які в них виходили значно краще, ніж в першому таймі.

У кінці гри Калініченко вирізав м'яч з флангу так, як він це вміє, коли ніхто не заважає, а Гоменюк ударом головою оформив дубль - і стало зрозуміло, що сьогодні підопічні Бессонова перемогу вже не пропустять.

Втім, у господарів були моменти. Особливо варто відзначити вихід сам на сам Гомеса, який на 70-й хвилині, зблизившись з кіпером, зарядив вище воріт, однак було видно, що нейтралізувати запас у два голи за такою грою - нездійсненна місія для "західноукраїнської жовтої субмарини".

Гра так і завершилася, без будь-якого фінального штурму у виконанні господарів. 0:2 - чергова перемога "Дніпра", чергова поразка "Закарпаття" - жодних несподіванок.

8 тур Прем'єр Ліги. Ужгород, стадіон "Авангард". Початок матчу о 16-00. Арбітр - Євген Арановскій.

"Закарпаття": Бабенко, Донець, Болохан, Зотов, Браіла, Козоріз, Гомес, Микуляк (Невуче 77), Артеменко (Ксьонз 54), Тришович (Біто 65), Давидов
Запас: Надь, Шопін, Платонов, Ситник

"Дніпро": Лаштувка, Пашаєв, Чеберячко, Лисицький, Денисов, Калініченко (Ессола 80), Голек, Ротань, Назаренко, Гоменюк (Коноплянка 87), Селезньов (Феррейра 46)
Запас: Боровик, Льопа, Самодін, Бєлік
Попередження: Тришович 38 - Калініченко 68, Денисов 70
Голи: Гоменюк 43, 60

За матеріалами: turnir.com.ua