'Дніпро' продовжує громити суперників у Прем'єр-лізі

Обігравши київську "Оболонь", дніпропетровці повернулися на перше місце в чемпіонаті.

Дніпропетровський "Дніпро" продовжив свою переможну серію в чемпіонаті України, обігравши на своєму полі київську "Оболонь" 3:0.

Комфортний рахунок господарі здобули вже в першому таймі, коли спочатку на 17-й хвилині Селезньов замкнув відмінний навіс Кравченка з лівого флангу, а після на 30-й хвилині простріл Селезньова на лінії воротарського замкнув Калініченко.

У другому таймі дніпропетровська команда продовжила тиск на гостей, що вилилося в ще один забитий гол: на 60-й хвилині, після помилки захисту, Гоменюк залишився один на один з воротарем, з яким Володимир холоднокровно розібрався і відправив м'яч у ворота. Ще більше збільшувати рахунок могли вийшовший на заміну Назаренко і Шахов, але їх ударам не вистачило точності.

"Дніпро" повертається на першу позицію у Прем'єр-лізі і тепер йому залишається побажати з такою ж легкістю обіграти в четвер сербський "Спартак". "Оболонь" після четвертого туру опустилася на останнє місце.

Дніпро - Оболонь 3:0

Голи: Селезньов, 17, Калініченко, 30, Гоменюк, 60

Дніпро: Каніболоцький, Лобжанідзе, Чеберячко, Русол, Денисов, Холек, Кравченко, Феррейра (Шахов, 81), Калініченко (Назаренко, 66), Коноплянка, Селезньов (Гоменюк, 58)

Оболонь: Остапенко, Сапай, Лозинський (Кутас, 87), Пластун, Карамушка, Слюсар, Лупашко (Сибіряков, 46), Шевчук (Панас, 20), Кучеренко, Худзік, Мандзюк О.

Попередження: Калініченко, Шахов

За матеріалами: sport.tochka