Дніпро відкрив сезон перемогою над Арсеналом

У матчі першого туру чемпіонату України з футболу дніпропетровський Дніпро впевнено переграв київський Арсенал з рахунком 3:0.

Дніпро забиває у ворота Арсеналу. Фото: fcdnipro.ua
Скучивши за футболом, вболівальники Дніпра відразу погнали господарів на ворота Арсеналу.

Перший момент створив Джуліано на 6 хвилині матчу: хоч і несильно пробив бразилець по воротах, проте голкіпер гостей не без зусиль, але впорався з ударом.

А вже в наступній атаці Дніпро відкрив рахунок. Подача зі штрафного у район воротарського майданчика знайшла Селезньова, де Євген вдало зачепився за м'яч і без проблем пробив воротаря гостей.

Арсенал тим часом грав на рівних, створюючи і свої моменти. Так на 20-й хвилині Гоменюк зобов'язаний був замикати простріл з флангу, тим самим зрівнюючи рахунок, але в останню секунду захисник Мазух вибив м'яч на кутовий.

І тут спрацювало футбольне правило — «не забиваєш ти — забивають тобі». На 32-й хвилині матчу Джуліано видав точний пас у центр штрафної площі на Зозулю, де Роман елегантно переграв воротаря, відправивши м'яч у протихід голкіперу Боровику.

У кінцівці тайму дніпряни мали шанс забити і третій м'яч. Петров помилився у своєму штрафному, після чого м'яч відскочив на Матеуса, але бразилець не зміг потрапити у ворота гостей, досить незручно було бити в боротьбі з захисниками.

Другі 45 хвилин Дніпро ще більше збільшив темп, кілька яскравих моментів мав один тільки Селезньов.

Заслужив оплески на 57-й хвилині і Джуліано. Бразилець обігрався у стіночку з Зозулею, вийшов на ударну позицію і красивим обвідним ударом похитнув стійку воріт Боровика.

За 15 хвилин до фінального свистка, остаточну крапку в матчі поставив Євген Коноплянка, що вийшов на заміну. Штрафний на лівому фланзі метрів за 25 від воріт Євген виконав бездоганно, пробивши в кут де стояв голкіпер, який метнувся в протилежний бік.

У підсумку Дніпро набирає перші очки в чемпіонаті, без проблем розібравшись з Арсеналом трьома сухими м'ячами.

Дніпро — Арсенал (Київ) — 3:0

Голи: Селезньов, (12), Зозуля, (32), Коноплянка, (75)

Дніпро: Бойко, Федецький, Чеберячко, Стрініч, Мазух, Селезньов, (Кулаков, 73), Канкава, Джуліано, Матеус, (Коноплянка, 63), Ротань, Зозуля, (Калініч, 58)

Арсенал: Боровик, Романчук, Лампі, Петров, (Одібе, 46), Сантос, Богданов, Аржанов, Шарпар, Шацьких, (Кубик, 61), Герасим'юк, (Бушман, 65), Гоменюк