Дива не сталося - київське «Динамо» вилетіло з Ліги Європи

«Динамо» - «Маккабі» Фото: Getty Images Sport
У заключному турі групового етапу Ліги Європи «Динамо» зіграло внічию з ізраїльським «Маккабі» (3:3).

Початок першого тайму для «Динамо» складався досить успішно , вже на 12-й хвилині, зусиллями Леандро Алмейди вдалося відкрити рахунок у матчі, а Олегу Гусєву на 17-й хвилині подвоїти перевагу.

Дебют другого тайму розпочався для киян не найкращим чином, спочатку за фол останньої надії Алмейда покинув поле, а слідом, на 56-й хвилині, за не спортивне поведінки, червону картку побачив перед собою Євген Хачеріді.

«Маккабі» сповна скористався чисельною перевагою і зміг не тільки відігратися, а й вийти вперед. Врятував «Динамо» від поразки капітан команди Олег Гусєв за десять хвилин до закінчення основного часу.

У паралельному матчі турецький «Бешикташ» обіграв англійський «Сток Сіті» (3:1).

Положення команд у групі E: Бешикташ »- 12 очок,« Сток Сіті »- 11 очок,« Динамо »- 7 очок,« Маккабі »- 2 очки.

«Динамо» - «Маккабі» - 3:3

Голи: Йеіні (12, автогол), Гусєв (17), Веред (50), Атар (62), Даббур (75), Гусєв (80).

«Динамо»: Коваль, Данило, Бетао, Хачеріді (Мілевський, 66), Алмейда, Гусєв, Алієв (Корреа, 68), Гармаш, Ярмоленко, ідейе (Лукман, 85).

«Маккабі»: Хаїм, Сабан, Веред (Коен, 87), Логасі, Нівалдо, Йеіні (Даббур, 60), Атар, Міча (Зізов, 70), Кахат, Альберман, Конате.

Попередження: Нівалдо (54), Йеіні (56), Ярмоленко (60), Атар (62), Конате (69), Алієв (79).

Вилучення: Алмейда (47), Хачеріді (56)