Динамо обіграло Дніпро

У рамках 26-го туру УПЛ київське Динамо на своєму полі завдяки дублю Аруни переграло дніпропетровське Дніпро.

Дві швидкі контратаки киян у першому таймі вирішили результат усього поєдинку. На 9-й хвилині матчу Ярмоленко запустив у прорив Велозу, португалець не став довго возитися із м'ячем, а віддав розрізну передачу на Аруну, Лукман, опинившись віч на віч із Лаштувкою, без особливих проблем відправив м'яча у сітку воріт 1:0.

А вже на доданих до першого тайму хвилинах команда Блохіна провела вдалу і блискавичну контратаку. Тайво просто виносив м'яч подалі від своїх воріт, а, як виявилося, видав чудову передачу на свого земляка Ідейє, той далі на Ярмоленка, Андрій кінчиком бутси скинув м'яча на Аруну, який із ходу розстріляв воротаря.

Вся інтрига в матчі згасла на 75-й хвилині, коли за друге попередження поле залишив захисник Дніпра Віталій Мандзюк, кияни у час, що залишився, спокійно довели справу до переможного кінця.

Динамо — Дніпро — 2:0

Голи: Аруна, 9, 45+1

Динамо: Коваль, Тайво, Віда, Хачеріді, Данило Сільва, Велозу, Аруна (Безус, 57), Гусєв (Мехмеді, 86), Гармаш, Ідейє (Сидорчук, 90+2), Ярмоленко

Дніпро: Лаштувка, Стрінич (Селезньов, 46), Мандзюк, Чеберячко, Дуглас, Кравченко, Ротань, Федецький, Матеус (Калінич, 64), Зозуля (Кулаков, 83), Коноплянка

Попередження: Віда, Гармаш, Аруна, Ідейє, Данило Сілва, Ярмоленко, Коваль Мандзюк, Матеус, Селезньов, Зозуля, Ротань