'Челсі' здобув фантастичну перемогу. Фотоогляд

Лондонський "Челсі" забив сім м'ячів у ворота "Сандерленда", пропустивши лише два.

Здавалося б, через Кубок Африки "Челсі" повинен був йти на експерименти. Мінус Дрогба, Калу, Ессьєн. Однак повернувся у стрій Ніколя Анелька і допоміг "аристократам" здобути феєричну перемогу.

Господарі почали зустріч без розгойдування, і вже на 8-й хвилині рахунок було відкрито. Міхаель Баллак вивів на рандеву з воротарем Анелька, француз обіграв Фюлопа і закотив снаряд у порожні ворота. Недовго довелося чекати і другого гола, який після сольного проходу забив Малуда. Флоран спокійно протягнув м'яч до карного майданчика, і з 15-ти метрів пробив у незахищений кут - 2:0.

На перерву лондонці пішли з різницею в чотири м'ячі, хоча могли забити удвічі більше. На 22-й хвилині після класної передачі Джона Террі Ешлі Коул як справжній нападаючий технічно обробив м'яч, обіграв суперника і послав сферу у сітку. Той же Ешлі на 34-й хвилині зробив гольову передачу на лінію воротарського майданчика, де Лемпард одним дотиком проштовхнув снаряд повз воротаря.

У перерві Карло Анчелотті зробив подвійну заміну, зокрема випустивши на поле росіянина Юрія Жиркова. Вніс корективи і Стів Брюс, замінивши Мальбранка на Зендена. Голландський ветеран зумів трохи скрасити поразку "котів", забивши гол з 16 метрів після передачі Джоунса, але ще до цього Міхаель Баллак безперешкодно замкнув головою флангову подачу Джо Коула.

Зробив свій внесок у розгром і Юрій Жирков. Після його подачі Мартон Фюлоп невдало зіграв на виході, винісши м'яч точно на Ніколя Анелька, який скористався подарунком і вразив порожні ворота.

А жирну крапку в кінцівці поставив Френк Лемпард, головою замкнувши сильний простріл Анелька. Був ще гол Даррена Бента, забитий після кутового, але він не викликав емоцій ні в кого з учасників матчу.

У підсумку два матчі з двох, зіграних в 2010 році, "Челсі" виграв з різницею в п'ять голів, поки не помічаючи відсутність тих, хто поїхав на Кубок Африки. Запас міцності у команди Карло Анчелотті виглядає солідним, і навіть без представників Чорного континенту лондонці здатні виграти всі матчі січня.

"Челсі" - "Сандерленд" - 7:2

Голи: Анелька, 8, 65, Малуда, 17, Е. Коул, 22, Лемпард, 35, 90, Баллак, 52 - Зенден, 56, Бент, 90 +2.

"Челсі": Чех, Іванович, Рікарду Карвалью, Террі (Алекс, 46), Е. Коул (Жирков, 46), Баллак, Беллетті, Лемпард, Д. Коул, Анелька, Малуда.

"Сандерленд": Фулоп, Бердслі, Кана, Да Сілва, Маккартні, Малбранк (Зенден, 46), Хендерсон, Мейлер, Мерфі (Кемпбелл, 71), Бент, Джонс.

Попереджений: Бердслі, 66.

За матеріалами: euro-football

'Челсі' - 'Сандерленд' фото:Darren Walsh /Getty Images Sport