Бразилія стала останнім чвертьфіналістом Кубка Америки

Національна збірна Бразилії здобула важливу перемогу у вирішальному матчі групового етапу Кубка Америки.

Бразильці розгромили збірну Еквадору з рахунком 4:2, і фінішували на першому місці в групі B.

Вже з перших хвилин матчу Бразилія почала тиснути на суперника. Небезпечні моменти були у Неймара, Тьяго Сілви і Майкона, однак їхні удари не досягли мети. Еквадор відповів сильним ударом Арройо, але він потрапив прямісінько у руки голкіперу.

На 28-й хвилині восьмиразовому переможцю Кубка Америки нарешті вдалося реалізувати одну з численних атак. Андре Сантос навісив на Пато, який красивим ударом головою відправив м'яча у сітку.

Еквадорці відразу ж відповіли влучним пострілом Феліпе Кайседо. Після передачі Крістіана Бенітеса він завдав потужний удар з-за меж штрафного майданчика прямо в Жуліо Сезара, а воротар "Інтера" пропустив м'яч між ніг.

Під кінець першого тайму Еквадор мав прекрасну можливість вийти вперед. Арройо пробив здалеку, проте цього разу воротар бразильців був на місці.

З початком другої 45-хвилинки юний форвард "Сантоса" Неймар вдруге вивів бразильців уперед. Але радість пентакампеонів перервав Феліпе Кайседо, що оформив дубль.

Однак вже в наступній атаці бразильці знову вийшли вперед. Після прострілу Неймара воротар еквадорців випустив м'яч з рук перед собою, і Пато зіграв на добиванні.

Остаточно поховати команду Еквадора судилося Неймару. Він впритул розстріляв Елісаге після прострілу Майкона.

Бразильці, піймавши кураж, могли збільшити перевагу, один тільки Майкон мав кілька можливостей забити, але м'яч після його ударів не йшов у ворота.

В компенсований час збірна Бразилії зусиллями Робіньо забила п'ятий гол, який був не зарахований через офсайд.

Таким чином, стали відомі всі чвертьфіналісти Кубка Америки. Матчі 1/4 фіналу пройдуть 17 і 18 липня.