Бразилія переграла Шотландію

Збірна Бразилія в товариському матчі здобула перемогу над командою Шотландії з рахунком 2:0.

Двічі у складі «Селесао» відзначився Неймар: на 42-й хвилині 19-річний форвард «Сантоса» забив з гри, а за 15 хвилин до фінального свистка реалізував пенальті.

Відзначимо, що на рахунку Неймара вже 4 голи за бразильську збірну, за яку він поки зіграв лише 4 матчі.

Бразилія - Шотландія - 2:0

Голи: Неймар, 42, 77 (з пенальті)

Бразилія: Сезар, Алвеш, Лусіо, Сілва, Сантос, Лукас Лейва, Рамірес, Елано (Еліас, 82), Жадсон (Лукас, 72), Неймар (Аугусто, 89), Леандро Даміан (Жонас, 78)

Шотландія: Макгрегор, Хаттон, Колдуелл, Берра (Уїлсон, 73), Крейн, Адам (Снодграсс, 78), Браун, Моррісон (Коув, 90 +2), Макартур (Беннан, 56), Уіттакер (Коммонс, 64), Міллер (Маккейл-Сміт, 87)

Бразилія - Шотландія Фото:Jamie McDonald, Mike Hewitt /Getty Images Sport

За матеріалами: livesport