«Барселона» виграла Лігу чемпіонів

Каталонська «Барселона» виграла Лігу чемпіонів, обігравши у фіналі турніру «Манчестер Юнайтед» з рахунком 3:1.

Матч, що відбувся на дев'яносто-тисячній лондонській арені «Уемблі», порадував вболівальників і великою кількістю єдиноборств, і кількістю забитих м'ячів.

Дебют матчу залишився за манкуніанцями. Принаймні, саме вони виглядали цікавіше на перших хвилинах зустрічі. Хоча забили першими все ж каталонці. У середині першого тайму ворота «МЮ» вразив Педро Родрігес. Хаві практично від центру поля протягнув м'яч до штрафної манкуніанців, видав шикарний пас у штрафну на Педро, який першим дотиком м'яч прийняв, а другим, у протихід Едвіну ван дер Сару, відправив у сітку воріт.

Забивши, «Барселона» почала грати у звичний для себе футбол, подовгу розігруючи м'яч у центрі поля. Однак, незважаючи на це, «МЮ» вдалося рахунок зрівняти. На 34-й хвилині матчу Уейн Руні на вході в штрафну зіграв у стінку з Райаном Гіггзом, отримав м'яч назад, після чого в дотик уразив верхній лівий кут воріт Віктора Вальдеса.

Розв'язка матчу настала в другому таймі, в якому «Барселона» двічі змогла вразити ворота «МЮ». На 54-й хвилині зустрічі ворота манкуніанців вразив аргентинець Ліонель Мессі, який відправив м'яч у ворота Ван дер Сара дальнім ударом з-за меж штрафного майданчика. На 69-й хвилині зустрічі відзначився Давид Вілья, який також вразив ворота Ван дер Сара ударом з-за меж штрафного майданчика.

«Барселона» бере Лігу чемпіонів в четвертий раз у своїй історії.