'Барселона' сенсаційно вдома програла 'Рубіну'

Казанський "Рубін" підніс головну сенсацію цьогорічної Ліги чемпіонів, вигравши на полі минулорічного переможця "Барселони" - 2:1.

Вже на 2-й хвилині гри гості вийшли вперед, коли Рязанцев потужним ударом метрів з 30-и увігнав м'яча у ворота. На початку другого тайму Ібрагімовіч вирівняв становище.

Перемогу чемпіону Росії приніс точний удар турецького легіонера Караденіза на 73-й хвилині, який використав вихід віч-на-віч з Вальдесом після пасу Домінгеса. На 4-й доданій хвилині екс-гравець донецького "Металурга" Яя Туре міг врятувати свою команду, та після його удару за гостей зіграла перекладина. Чи може магія Курбана Бердиєва?