«Барселона» і «Реал» переможця не виявили

У першому матчі за Суперкубок Іспаніі на Сантьяго Бернабеу між двома непримиримими суперниками зафіксована нічия 2:2.

З перших хвилин матчу господарі поля заволоділи ініциативою, що і призвело в результаті до швидкого взяття воріт, Бензема елегантно обіграв Абідаля і віддав точну передачу на Озіла і той точним ударом відкрив рахунок у матчі. Після забитого гола «Реал» мав нагоду подвоїти перевагу, але всі їхні плани переламав Давід Вілья, який обвідним ударом закрутивши м'яч у дальню дев'ятку, забив гол-шедевр. А коли команди збиралися на перерву, свою індивідуальну майстерність продемонстрував Мессі: перебуваючи в оточенні трьох гравців, він «видряпав» м'яч і проштовхнув його повз Касільяса. Після перерви підопічним Моуріньо вдалося зрівняти рахунок, на 54 хвилині Хабі Алонсо пробив оборону «каталонців» після скидання Пепе. Відповідна зустріч відбудеться 17 серпня на Камп Ноу.

«Реал» — «Барселона» — 2:2

Голи: 1:0 — Озіл (13), 1:1 — Вілья (36), 1:2 — Мессі (45), 2:2 — Алонсо (54).

«Реал»: Касільяс, Рамос, Пепе, Марсело, Карвалью, Хедіра (Кальехон, 58), Озіл, Алонсо, Бензема, Ді Марія (Коентрау, 54), Роналду (Ігуаїн, 81).

«Барселона»: Вальдес, Маскерано, Дані Алвес, Абідаль, Адріано (Піке, 61), Тіаго Алькантара С. Кейта, (Педро, 73), Санчес, Мессі, Іньєста, Вілья (Хаві, 58).

Попередження: Хедіра (32), Санчес (55), Алонсо (78), Коентрау (90), Дані Алвес (90).