«Арсенал» завдав поразки «Металісту»

У матчі 24-го туру української Прем'єр-ліги Харківський «Металіст» поступився київському «Арсеналу».

«Металіст» програючи по ходу зустрічі два м'ячі зміг зрівняти рахунок, але не на довго.

«Арсеналу» за кілька хвилин до фінального свистка вдалося переломити хід зустрічі. На 84-й хвилині Кобахідзе вивів свою команду вперед, а через дві хвилини Джорджа Флореску встановив остаточний рахунок у матчі 4:2.

«Арсенал» - «Металіст» - 4:2

Голи: Ковпак (34), Ковпак (49), Себа Бланко (74), Хав'єр (78, пенальті), Кобахідзе (84), Флореску (86).

«Арсенал»: Погорілий, Хомин, Кобахідзе (Шацьких, 69), Шоаве, Богданов (Максимов, 84), Матуку, Польовий, Старгородський (Мазілу, 78), Флореску, Ковпак, Гоменюк

«Металіст»: Дишленкович, Березовчук, Папа (Девіч, 53), Пшеничних, Едмар (Валяєв, 79), Вільягра (Себа Бланко, 69), Соса, Хав'єр, Марлос, Крістальдо, Тайсон

Попередження: Гоменюк (45), Шоаве (57), Богданов (77), Кобахідзе (84), Мазілу (89).