Алієв 'перестріляв' Вороніна в московському дербі

У чемпіонаті Росії завершився центральний матч 4-го туру, в якому московський «Локомотив» обіграв «Динамо» - 3:2. Відрадно, що в складах обох команд виконували соло українські легіонери.

Андрій Воронін вивів динамівців вперед на 22-ій хвилині, але йому відповів Олександр Алієв, який ще в першому таймі відновив статус-кво, а після перерви вивів «залізничників» вперед.

На останніх хвилинах матчу команди по разу обмінялися голами: Тарасов збільшив перевагу «Локомотива» до двох м'ячів, але буквально в наступній атаці динамівці відквитали один м'яч - пенальті, призначене за знесення Ропотан, реалізував Комбаров.

Чемпіонат Росії, 4-й тур

«Локомотив» - «Динамо» - 3:2 (1:1)

Голи: 0:1 - Воронін (22), 1:1 - Алієв (45), 2:1 - Алієв (68), 3:1 -Тарасов (86), 3:2 - Комбаров (88, з пенальті).

«Локомотив»: Гільєрме, Кузьмін, Асатіані, Баша, Янбаєв, Дуймовіч, Тарасов, Алієв (Шарлес, 81), Сичов (Глушаков, 90 +1), Одемвінгі, Траоре (Смольников, 74).

«Динамо»: Габулов, К. Комбаров, Колодін, Фернандес, Д. Комбаров, Самедов, Семшов, Уілкшір (Ропотан, 85), Чеснаускіс, Воронін, Кокорін (Хохлов, 46).

Попередження: Алієв (55), Сичов (70), Воронін (77).

За матеріалами:turnir