'Карпати' не змогли втримати перемогу у матчі з 'Арсеналом'

У матчі 28-го туру української Прем'єр-ліги київський "Арсенал" проявив спортивний характер, і здобув вольову перемогу в матчі з львівськими "Карпатами".

Виграючи по ходу зустрічі два м'ячі "Карпати" не змогли втримати перемогу. На два блискучих гола "Карпат", «каноніри» відповіли дублем Шацьких. Перший м'яч Максим провів зі штрафного, а ще через дві хвилини реалізував пенальті.

Кульмінація поєдинку настала за десять хвилин до завершення зустрічі. Кобахідзе пробив по воротах, а один з героїв першого тайму Данило Авелар зрізав м'яч у власні ворота 3:2.

Після перемоги "Арсенал" продовжує боротьбу за Лігу Європи, а ось львівські "Карпати" зробили ще один крок до зони вильоту з УПЛ.

"Арсенал" - "Карпати" - 3:2

Голи: Авелар (8), Гладкий (51), Шацьких (54), Шацьких (57, пенальті), Кобахідзе (82)

"Арсенал": Погорілий, Матуку, Симоненко, Леандро (Адійя, 54), Кобахідзе, Богданов (Міколюнас, 89), Польовий, Ковпак, Флореску (Мазілу, 55), Гоменюк, Шацьких

"Карпати": Богатінов, Мілошевіч, Федецький, Авелар, Худоб'як, Балажіц, Кополовець, Ткачук (Зеньов, 77), Даушвілі (Голодюк, 64), Гладкий (Міхальов, 85), Ксьонз

Попередження: Леандро (6), Авелар (57), Погорілий (90)

Вилучення: Авелар (90)