Українка здобуває перше золото на юніорському ЧЄ з боротьби

У Болгарії триває юніорський Чемпіонат Європи зі спортивної боротьби. Жіноча збірна України завоювала три медалі на старті змагань.

Аліна Махиня стала чемпіонкою Європи з боротьби серед юніорів. У фіналі вагової категорії до 67 кг наша спортсменка здолала німкеню Марію Сельмаер і таким чином забезпечила нашій команді першу нагороду найвищої проби юніорського Чемпіонату Європи.

Срібну медаль завоювала ще одна українка Мар'яна Безрукая. У фіналі вагової категорії до 51 кг наша спортсменка поступилася румунці Алехандре Мунтяну. Ще одну медаль - бронзову - приміряла наша співвітчизниця Ірина Хусяк (59 кг).

Нагадаємо, що українські борці вільним стилем вже відборолись на континентальній першості. В активі хлопців чотири бронзи - Андрія Квятковського (66 кг) і Мурадіна Кушхова (120 кг), Олега Захаревича (74 кг) та Олександра Хочанівского (96 кг).

За матеріалами: moresporta