Плавання: українські плавці здобули три медалі на престижному турнірі

Другий етап міжнародного турніру з плавання «Маре Нострум-2013» завершився у Барселоні (Іспанія).

Українські спортсмени виграли одну золоту та дві срібні медалі.

Дарина Зевіна, як і на першому етапі в Монако, впевнено перемогла у плаванні на дистанції 200 м на спині. Дарина з результатом 2 хв. 09,59 сек. випередила найближчу суперницю іспанку Марсі да Роча на 1,82 секунди.

Сергій Фролов фінішував другим на дистанції 1500 м (15.06,93) вільним стилем, програвши японцю Хіра Аяцугу 5,12 секунди.

Ще одну срібну медаль завоював Максим Шемберев, подолавши 400-метрову дистанцію комплексним плаванням (4.20,42). Максим у боротьбі за друге місце випередив на 0,43 секунди росіянина Семена Маковича. Перемогу святкував у цій дисципліні японець Дая Сето (4.12,71).

Міжнародний турнір з плавання «Маре Нострум» проходить в три етапи — у Монте-Карло (Монако), Барселоні (Іспанія) і Кані-ан-Руссійон (Франція).