Олімпійські ігри: Василь Ломаченко дворазовий олімпійський чемпіон

Василь Ломаченко Фото: Getty Images Sport
У Лондоні на олімпійському турнірі з боксу серед чоловіків 24-річний український боксер Василь Ломаченко, який виступає в категорії до 60 кг впевнено переміг корейського боксера Сун Чул Хана.

Весь поєдинок пройшов за тотальної переваги українського боксера. Василь уже в першому раунді практично зняв усі питання переможця - 7:2, наступні два раунди залишилися також за українцем.

Для Василя Ломаченка це вже друге олімпійське золото в кар'єрі, а також Василь став першим в історії українського боксу дворазовим олімпійським чемпіоном.

Нагадаємо, Ломаченко вже завойовував подібний титул чотири роки тому в Пекіні.

У загальному заліку українські боксери на Олімпіаді-2012 завоювали два золота, одне срібло та дві бронзові нагороди.

Василь Ломаченко (Україна) - Хан Сун Чхуль (Південна Корея) 19:9 (7:2, 4:3, 8:4)