Латиш Смукуліс - переможець першого етапу велогонки «Вуельта Каталонії»; Підгорний - 81-й

Сьогодні, 21 березня, в Іспанії стартувала традиційна багатоденна велогонка Світового туру - Volta Ciclista a Catalunya.

У цьому році велогонці виповнюється 100 років. Всього гонщикам належить подолати 1240,4 км, розбитих на 7 етапів, по дорогах іспанської автономії Каталонія. У гонці беруть участь 18 професійних команд UCI і шість професійних континентальних команд. У гонці беруть участь троє українців - Володимир Густов (Saxo Bank Sungard), Руслан Підгорний Vacansoleil-DCM) і Денис Костюк (Lampre - ISD).

У минулому році багатоденку «Вуельта Каталонії» виграв іспанець Хоакім Родрігес. Українець Ярослав Попович був переможцем у 2005 році.

Відбувся перший етап протяжністю 166,9 км. На старт вийшли 187 гонщиків. Переміг латиш Гатіс Смукуліс (HTC-Highroad) з часом 4 години 8 хвилин і 48 секунд. Другим фінішував італієць Алессандро Петаккі (Lampre - ISD), третім - іспанець Хосе Хоакін Рохас Гіл (Movistar).

Руслан Підгорний фінішував 81-м з відставанням у 28 секунд, Володимир Густов - 95-м, програвши переможцю 3 хвилини 14 секунд і Денис Костюк - 147-м з відставанням 13 хвилин 17 секунд.