Карсак - перша в метанні диска, Мельников - третій у бігу на 400 м з бар'єрами на турнірі у Польщі

sportonline.ua
Сьогодні, 3 червня, в Бидгощі (Польща) проходить традиційний міжнародний турнір європейської серії - European Athletic Festival.

Українка Катерина Карсак впевнено перемогла в метанні диска з результатом 63,52 м. Другою була литовка Зінаїда Сендрюте (62,00), третьою полька Віолетта Потепа (58,68).

У бігу на 800 м українка Ольга Завгородня була лише шостою. Перші три місця зайняли господарки змагань Ангеліка Сіхотска (2.01,60), Евеліна Сетовска-Дрик (2.01,93) і Данута Урбаник (2.01,95).

Станіслав Мельников замкнув трійку призерів у бігу на 400 м з бар'єрами з часом 49,62 секунди, програвши переможцю Дені Макфарлейн з Ямайки 0,25 секунди, а британцеві Рису Вільямсу, який посів друге місце, лише 0,02 секунди.

Легка атлетика. Міжнародний турнір XI European Athletic Festival. Бидгощ. Польща. 3 червня