Гандбол. Україна їде на Чемпіонат Європи

Жіноча гандбольна збірна України на виїзді перемогла збірну Румунії - 36:35 і практично гарантувала собі участь у фінальній частині Чемпіонату Європи.

Жіноча збірна України створила сенсацію в Румунії. Команда Леоніда Євтушенка зуміла у важкій боротьбі перемогти фаворита групи команду Румунії - 36:35. Ця перемога дозволила українкам вийти на перше місце в групі і практично гарантувати собі участь у фінальній частині чемпіонату Європи, який пройде у Норвегії і Данії.

Перший тайм матчу проти румунок був на користь господарів 17:15. Початок другого теж за румунка 20:18, 21:19. І здавалося, що українкам не вдасться перехопити ініціативу, але чудо сталося на 43 хвилині. Наша збірна програвала 24:22 і здавалося, що перемога в румунок вже в кишені. Але тут українки за дві хвилини примудряються закинути три м'ячі, а румунки, жодного м'яча не забили. Далі українки вже не опустили свого шансу і у результаті перемога 36:35.

І у випадку, якщо сьогодні збірна Швейцарії не переможе на виїзді команду Португалії, ми вже можемо святкувати вихід у фінальну частину Чемпіонату Європи. Нагадаю, що від нашої групи виходять відразу дві команди. Але навіть якщо Швейцарія переможе в Португалії, українкам буде достатньо в останніх двох матчах здобути одну перемогу. А в те, що наша збірна вдома не переможе Португалію ніхто не повірить, так, що можемо вже сьогодні привітати команду Леоніда Євтушенка із виконаним завданням виходом на Чемпіонат Європи.