Феттель виграв кваліфікацію Гран-прі Канади з рекордом

Чинний чемпіон світу Себастьян Феттель завоював поул-позицію на Гран-прі Канади Формули-1.

У кваліфікації німець проїхав ще швидше, ніж на тренуванні, оновивши рекордний час кола - на рахунку 23-річного пілота час 1.13,014. У цьому сезоні команда Red Bull не знає поразок у кваліфікаціях: поул на трасі в Монреалі став для австрійського колективу сьомим з семи можливих.

Позаду Феттеля на стартовій решітці розташувалися гонщики Ferrari: Фернандо Алонсо зайняв друге місце, а Феліпе Масса - третє. Слідом за ними в гонку піде австралієць Марк Уеббер. Кращим представником McLaren став Льюїс Хемілтон, який показав п'ятий час - його товариш по команді Дженсон Баттон обмежився сьомою позицією. Між двома британцями вклинився Ніко Росберг на Mercedes.

Віталій Петров замкнув першу десятку, більше секунди поступившись переможцю. Напарник росіянина Нік Хайдфельд посів дев'яте місце. Незважаючи на аварію в третій частині вільних заїздів, пілот Sauber Педро де ла Роса взяв участь у кваліфікації - 40-річний ветеран показав 17-ий час, програвши своєму партнеру по команді Камуі Кобаясі чотири позиції.

Гонщик Marussia Virgin Жером Д'Амброзіо виступав на запасному шасі і не зміг укластися в 107 відсотків від часу лідера. За правилами Формули-1, бельгієць не може бути допущений до старту гонки. Гран-прі Канади відбудеться в неділю, 12 червня - старт заїзду розпочнеться о 13:00 за місцевим часом (20:00 за київським).