'Будівельник' в сьомий раз став чемпіоном України

У заключному сьомому матчі фінальної серії Суперліги столичний "Будівельник" у гостях обіграв "Донецьк" (69:62) і в сьомий раз в своїй історії став чемпіоном України.

По ходу фінальної серії команда Хосе Беррокаля поступалася супернику 2-3, але ціною неймовірних зусиль виграла у двох заключних матчах і оформила чергове чемпіонство. Перемога ця була здобута на паркеті "Донецька", який завдяки першому місцю в регулярному чемпіонаті мав перевагу на своему майданчику.

Перша чверть пройшла в рівній боротьбі, про що свідчить і рахунок - 20:20. Однак на велику перерву господарі пішли вже з перевагою в 9 очок (40:31). У третій 10-хвилинці гості скоротили відставання до 5-ти пунктів, а у вирішальний момент зуміли вирвати перемогу 69:62. Кращими у складі переможців стали Деворік Спенсер, який набрав 20 очок, і Зак Морлі.