Україна посіла третє місце на чемпіонаті світу з хокею

Збірна України з хокею завершила виступи на домашньому чемпіонаті світу у дивізіоні 1В.

Підопічні Дейва Льюіса посіли третє місце, пропустивши вперед Казахстан і Великобританію, і не змогли вибороти путівку до вищого дивізіону.

У п'ятому турі українці поступилися у овертаймі Казахстану з рахунком 2:3. Путівка до елітного дивізіону дісталася казахам.

Рахунок відкрили казахи на 32-й хвилині. У більшості відзначився Бєляєв. Згодом українці майже чотири хвилини грали 5 на 3, однак не зуміли пробити Єремєєва. А за 20 секунд до завершення періоду Наваренко таки переграв воротаря гостей.

На 46-й хвилині Тимченко подарував надії українцям, добивши шайбу у сітку після сейву Єремєєва - 2:1.

Такий рахунок влаштовував Великобританію, а не обидві команди звітного матчу - українцям потрібно було забивати ще двічі, а казахам - одну шайбу. І на 53-й хвилині Гаврилін скористався відмінним пасом суперника і пробив повз Симчука. 2:2 - Казахстан вийшов до вищого дивізіону.

На третій хвилині овертайму Поліщук приніс Казахстану перемогу.

Отже, Казахстан через рік повертається у вищий дивізіон, а Україна спробує пробитися у еліту в наступному сезоні.