Росія громить фінів і виходить у фінал ЧС з хокею

У півфіналі чемпіонату світу з хокею збірна Росії розгромила господарів чемпіонату, збірну Фінляндії.

Фіни упевнено почали зустріч, і на 8-й хвилині першого періоду Янне Ніскала точним ударом вразив ворота Варламова.

Потім прийшов час забивати росіянам, а якщо бути точним, то саме зоряний час нападника Піттсбург Пінгвінз, Євгенія Малкіна.

Одну шайбу Малкін відіграв 16-й хвилині, а через чотири хвилини отримавши передачу від Жердєва, Євген вивів свою команду вперед.

У другому періоді по одному разу в воротах фінської збірної розписалися Овечкін і все той же Малкін.

Денис Кокарев та Сергій Широков, відзначившись по разу, довели рахунок до розгромного 6:1.

Фінам в кінцівці зустрічі одну шайбу все ж відіграти вдалося зусиллями Мікаеля Гранлунда.

Таким чином збірна Фінляндії склала з себе повноваження чинного чемпіона.

У фіналі Росіяни зіграють з переможцем пари Чехія - Словаччина.

Росія - Фінляндія - 6:2

Шайби: Ніскала (7:28), Малкін (15:33), Малкін (19:06), Овечкін (29:47), Малкін (37:46), Кокарев (41:05), Широков (48:41), Гранлунд (56:04) #img_gallery#